Periodisme cooperatiu per la transformació social
directa.cat

On som?

La Directa SCCL

C. Riego, 37, baixos esquerra

08014 Sants (Barcelona)

Tel: 93 527 09 82 / 661 493 117

 

Vols fer-nos alguna proposta, tens ganes col·laborar, dubtes amb la subscripció o tens ganes d’opinar? Escriu-nos!

General:

directa@directa.cat

Redacció Catalunya

redaccio@directa.cat

Redacció País Valencià

paisvalencia@directa.cat

 

Edició paper:

edicio@directa.cat

Subscripcions i sòcies:

subscripcions@directa.cat

Publicitat:

publicitat@directa.cat

Distribució:

distribucio@directa.cat

Administració:

administracio@directa.cat

Fotografia:

fotografia@directa.cat

Audiovisuals:

audiovisuals@directa.cat

Disseny:

disseny@directa.cat

Il·lustració:

il.lustracio@directa.cat

Seccions del paper

Miralls

miralls@directa.cat

Impressions

opinio@directa.cat

Cruïlla

cruilla@directa.cat

Roda el món

internacional@directa.cat

Expressions

expressions@directa.cat

Indirecta

indirecta@directa.cat

Cooperativa / sòcies

cooperativa@directa.cat

[tanit_simple_contact_box]
[tanit_simple_contact_form]